Contact

Heb je verdere vragen of opmerkingen? Dan kun je contact met ons opnemen.

HITZZZ!! – Da’s Radio
Oude Weg 29
9561 LA Ter Apel

Tel. Studio: (085) 023 1491 
WhatsApp Studio: (085) 023 1491 
Mail Studio: mail@hitzzz.nl

Tel. Adverteren/Zakelijk: (0591) 65 20 25
Mail Adverteren/Zakelijk: reclame@hitzzz.nl

Mail Administratie:  administratie@hitzzz.nl
Mail Evenementen/Drive In Shows:  evenementen@hitzzz.nl
Mail Plug/Aanlevering (nieuwe)muziek:  muziek@hitzzz.nl
Mail Technische zaken/Storingen:  techniek@hitzzz.nl

 

Rechtstreeks mailcontact met iemand van ons team:
Bert Vos (directeur, accountmanager): bert@hitzzz.nl
Ina van der Werf(accountmanager): ina@hitzzz.nl
Marc Zegerius (accountmanager):
marc@hitzzz.nl
Rob Vos (accountmanager): rob@hitzzz.nl
Wim Drent (dj, accountmanager, eventmanager): wim@hitzzz.nl

0%